Co robimy

Działamy w wielu branżach


Mamy bogate doświadczenie w organizowaniu ochrony ubezpieczeniowej dla branży tekstylnej, produkcji i przetwarzania tworzyw sztucznych, branży budowlanej, transportu krajowego i międzynarodowego, branży IT, podmiotów medycznych.

Ubezpieczenia odpowiedzialności cywilnej

Pomożemy w zbudowaniu adekwatnej do charakteru Twojej działalności ochrony przed roszczeniami.

Ubezpieczenia mienia

Umiemy skutecznie ubezpieczyć prawie każde mienie od linii technologicznej po prywatny samolot. Jeżeli szukasz skutecznych i optymalnych rozwiązań.

Gwarancje

Prowadzisz firmę budowlaną inwestorzy żądają zabezpieczenia prac, przeprowadzimy procedurę uzyskania gwarancji pomożemy zgromadzić dokumenty i uruchomić limit.

Ubezpieczenia flot

Posiadasz flotę pojazdów szukasz oszczędności nie chcesz się martwić czy wszystkie pojazdy są ubezpieczone i o czymś nie zapomniałeś. Nie marnuj Swojego cennego czasu.

Ubezpieczenia CAR/EAR

Masz wolne zasoby chcesz zbudować budynek wielomieszkaniowy i zostać deweloperem. A może kupić i zamontować nową linię produkcyjną.

Ubezpieczenia odpowiedzialności członków władz D&O

Wiele instytucji i urzędów tylko czeka na chwilę kiedy popełnisz błąd. Nie pozwól żeby to zniszczyło Twoją karierę.

Potrzebujesz konkretnego rozwiązania.

Pomożemy wcielić to rozwiązanie w życie. Porozmawiajmy co możemy wspólnie zrobić i budować Twoją przyszłość.

Chcemy żeby Twoje decyzje były lepsze

Pracujemy z naszymi klientami, dostarczając im rozwiązań i porad, które dają im klarowność i pewność w podejmowaniu lepszych decyzji w celu ochrony i rozwoju ich biznesu.