Ubezpieczenia flot


Jeżeli posiadasz więcej niż 10 pojazdów dobrym rozwiązaniem jest ubezpieczyć je w ramach jednej umowy, na tych samych stawkach i w takim samym zakresie. Nie będziesz musiał się zastanawiać za każdym razem ile będzie kosztowało ubezpieczenie. Przez cały rok trwania umowy stawki będą takie same. Może spokojnie planować budżet wydatków na ubezpieczenie. Nawet jeżeli w okresie trwania umowy Twoi kierowcy narobią szkód nie musisz się martwić że składka za kolejny pojazd zwali Cię z nóg.
Ubezpieczenie pojazdów w ramach jednej umowy flotowej daje też możliwość skuteczniejszych negocjacji z zakładami ubezpieczeń i daje szansę na uzyskanie lepszych stawek niż szukanie ofert na każdy pojazd osobno.
Możesz także dzięki umowie flotowej wyrównać okresy ubezpieczenia wszystkich pojazdów. Przy dużych flotach jest to ogromna oszczędność czasu i Twoich zasobów, nie musisz się zastanawiać czy dany pojazd jest ubezpieczony. Zawierasz jedną umowę rozdajesz kierowcą potwierdzenia w jednej dacie i ruszasz w drogę. Składkę możesz zapłacić w równych ratach co pozwala na lepsze zarządzanie płynnością.

W ramach umowy generalnej możesz zawrzeć takie ubezpieczenia jak:
-Obowiązkowe ubezpieczenie posiadacza pojazdu mechanicznego
-Ubezpieczenie casco od szkód materialnych i kradzieży
-Ubezpieczenie następstw nieszczęśliwych wypadków kierowcy i pasażerów
-Ubezpieczeni Assistane pomoc w drodze
-Ubezpieczenie szyb
-Ubezpieczenia GAP

Mamy bogate doświadczenie w ubezpieczeniach flot małych składających się z kilkunastu pojazdów jak również kilkuset.
Przeprowadzimy Twoją firmę przez proces zawarcia umowy generalnej szybko i bezboleśnie.
Nasz terenowy likwidator z kilkudziesięcioletnim doświadczeniem przeprowadzi sprawną i skuteczną likwidację każdej szkody.